PIC24FJ32MC102-E/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ32MC102-E/TL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 36VTLA
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ32MC102-E/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/TL.pdf
  • Pranešimas
PIC24FJ32MC102-E/TL specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ32MC102-E/TL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4877 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FJ32MC102-E/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/TL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 36-VTLA (5x5)
Greitis 16 MIPs Serija PIC® 24F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 36-VFTLA Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5) Duomenų keitikliai A/D 8x10b