PIC24FJ32MC102-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ32MC102-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FJ32MC102-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC24FJ32MC102-E/SO.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC24FJ32MC102-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC24FJ32MC102-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FJ32MC102-E/SO.pdf2.PIC24FJ32MC102-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 16 MIPs Serija PIC® 24F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 8x10b