PIC16F1847-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1847-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 18SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16F1847-E/SO.pdf2.PIC16F1847-E/SO.pdf3.PIC16F1847-E/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
504 pcs
  • Pranešimas
PIC16F1847-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1847-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 18-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ mTouch™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 15 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 18-SOIC