PIC16F18456T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18456T-I/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F18456T-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC16F18456T-I/SS.pdf2.PIC16F18456T-I/SS.pdf
  • Pranešimas
PIC16F18456T-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16F18456T-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 81782 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F18456T-I/SS.pdf2.PIC16F18456T-I/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC16F18456T-I/SSTR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 26
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 24x12b, D/A 1x5b