PIC12C672-10I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12C672-10I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 8DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
360 pcs
  • Pranešimas
PIC12C672-10I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC12C672-10I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Greitis 10MHz Serija PIC® 12C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 3.5KB (2K x 14) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 5 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 12C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 8-PDIP