PIC12C672-10/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12C672-10/SM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 8SOIJ
standartinė kaina (JAV doleriais)
360 pcs
  • Pranešimas
PIC12C672-10/SM specifikacijos
Dalies numeris PIC12C672-10/SM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIJ
Greitis 10MHz Serija PIC® 12C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 3.5KB (2K x 14) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC12C672-10/SMR
PIC12C672-10/SMR-ND
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 5
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 8-SOIJ Duomenų keitikliai A/D 4x8b