MX573NBD622M080-TR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX573NBD622M080-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas ULTRA LOW JITTER
Duomenų lapai: MX573NBD622M080-TR.pdf
  • Pranešimas
MX573NBD622M080-TR specifikacijos
Dalies numeris MX573NBD622M080-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas ULTRA LOW JITTER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5865 pcs Duomenų lapas MX573NBD622M080-TR.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija MX57
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 622.08MHz
Išsamus aprašymas 622.08MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA