MX573NBB311M040
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573NBB311M040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX573NBB311M040
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas ULTRA-LOW JITTER LVDS XO
Duomenų lapai: MX573NBB311M040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
129 pcs
  • Pranešimas
MX573NBB311M040 specifikacijos
Dalies numeris MX573NBB311M040 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 14008 pcs Duomenų lapas MX573NBB311M040.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija MX57
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 311.04MHz Išsamus aprašymas 311.04MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -