MX553LBB148M500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX553LBB148M500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX553LBB148M500
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: MX553LBB148M500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MX553LBB148M500 specifikacijos
Dalies numeris MX553LBB148M500 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 25650 pcs Duomenų lapas MX553LBB148M500.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 148.5MHz
Išsamus aprašymas 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA