MX553ENL125M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX553ENL125M000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas 125MHZ LVPECL
Duomenų lapai: MX553ENL125M000.pdf
  • Pranešimas
MX553ENL125M000 specifikacijos
Dalies numeris MX553ENL125M000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas 125MHZ LVPECL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5154 pcs Duomenų lapas MX553ENL125M000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -