MIC69301-1.2YME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC69301-1.2YME-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 3A 8SOIC
Duomenų lapai: MIC69301-1.2YME-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC69301-1.2YME-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC69301-1.2YME-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 3A 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57439 pcs Duomenų lapas MIC69301-1.2YME-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC69301-1.2YME TR
MIC69301-1.2YME TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A 8-SOIC-EP Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA Dabartinis - rezultatas 3A