MIC69301-1.2WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC69301-1.2WR-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC69301-1.2WR-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5
Duomenų lapai: MIC69301-1.2WR-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MIC69301-1.2WR-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC69301-1.2WR-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53679 pcs Duomenų lapas MIC69301-1.2WR-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC69301-1.2WR TR
MIC69301-1.2WR TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A S-PAK-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos Enable, Error Flag