MIC5504-2.5YM5-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-2.5YM5-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5504-2.5YM5-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5504-2.5YM5-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC5504-2.5YM5-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5504-2.5YM5-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366441 pcs Duomenų lapas MIC5504-2.5YM5-T5.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5504-2.5YM5 T5
MIC5504-2.5YM5 T5-ND
MIC5504-2.5YM5-T5-ND
MIC5504-2.5YM5-T5TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 65µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA Dabartinis - rezultatas 300mA