MIC5504-2.2YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-2.2YMT-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5504-2.2YMT-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.2V 300MA 4TDFN
Duomenų lapai: MIC5504-2.2YMT-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC5504-2.2YMT-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5504-2.2YMT-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.2V 300MA 4TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 262690 pcs Duomenų lapas MIC5504-2.2YMT-T5.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TDFN (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5504-2.2YMTT5
MIC5504-2.2YMTT5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 300mA 4-TDFN (1x1)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 65µA Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable