MIC5504-1.2YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5504-1.2YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5504-1.2YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 1.2V 0.3A 5SOT23
Duomenų lapai: MIC5504-1.2YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5504-1.2YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5504-1.2YM5-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 1.2V 0.3A 5SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4673 pcs Duomenų lapas MIC5504-1.2YM5-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 400mA Įtampa - įėjimas 2.5 V ~ 5.5 V
Įtampa - suskirstymas SOT-23-5 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 300mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Kiti vardai 1611-MIC5504-1.2YM5-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.16V @ 300mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5504-1.2YM5-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 300mA SOT-23-5 apibūdinimas IC REG LDO 1.2V 0.3A 5SOT23
Dabartinis - rezultatas 1.2V Dabartinė - riba (min.) 1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5504-1.2YM5-TR
MIC5504-1.2YM5-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 1.2V 0.3A 5SOT23