MIC5502-2.8YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5502-2.8YMT-TZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5502-2.8YMT-TZ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TDFN
Duomenų lapai: MIC5502-2.8YMT-TZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5502-2.8YMT-TZ specifikacijos
Dalies numeris MIC5502-2.8YMT-TZ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1140233 pcs Duomenų lapas MIC5502-2.8YMT-TZ.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TDFN (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5502-2.8YMT-TZCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 4-TDFN (1x1) Dabartinis - tiekimas (maks.) 65µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA Dabartinis - rezultatas 300mA