MIC5366-1.5YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-1.5YMT-TZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5366-1.5YMT-TZ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4TMLF
Duomenų lapai: MIC5366-1.5YMT-TZ.pdf
  • Pranešimas
MIC5366-1.5YMT-TZ specifikacijos
Dalies numeris MIC5366-1.5YMT-TZ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330921 pcs Duomenų lapas MIC5366-1.5YMT-TZ.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TMLF® (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5366-1.5YMT TZ
MIC5366-1.5YMT TZ-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 4-TMLF® (1x1)
Dabartinis - silpnas (Iq) 39µA Dabartinis - rezultatas 150mA