MIC5366-1.5YC5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5366-1.5YC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5366-1.5YC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 1.5V 0.15A SC70-5
Duomenų lapai: MIC5366-1.5YC5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5366-1.5YC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5366-1.5YC5-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 1.5V 0.15A SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4818 pcs Duomenų lapas MIC5366-1.5YC5-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 200mA Įtampa - įėjimas 2.5 V ~ 5.5 V
Įtampa - suskirstymas SC-70-5 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Kiti vardai 1611-MIC5366-1.5YC5-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.18V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5366-1.5YC5-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA SC-70-5 apibūdinimas IC REG LDO 1.5V 0.15A SC70-5
Dabartinis - rezultatas 1.5V Dabartinė - riba (min.) 1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5366-1.3YMT TR
MIC5366-1.3YMT TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.3V 150MA 4TMLF
Sandelyje: 182936 pcs
parsisiųsti: MIC5366-1.3YMT TR.pdf
RFQ
MIC5366-1.5YC5-TR
MIC5366-1.5YC5-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 1.5V 0.15A SC70-5