MIC5364-3.3YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5364-3.3YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5364-3.3YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5364-3.3YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5364-3.3YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5364-3.3YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 328078 pcs Duomenų lapas MIC5364-3.3YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TMLF® (1.2x1.2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-4136-2
MIC5364-3.3YMT TR
MIC536433YMTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Dabartinis - tiekimas (maks.) 70µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 53µA Dabartinis - rezultatas 300mA