MIC5364-2.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5364-2.8YMT-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5364-2.8YMT-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5364-2.8YMT-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC5364-2.8YMT-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5364-2.8YMT-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173782 pcs Duomenų lapas MIC5364-2.8YMT-T5.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TMLF® (1.2x1.2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-4055-2
MIC5364-2.8YMT T5
MIC536428YMTT5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 70µA Dabartinis - silpnas (Iq) 53µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable