MIC5327-2.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5327-2.8YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5327-2.8YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TMLF
Duomenų lapai: MIC5327-2.8YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5327-2.8YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5327-2.8YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 371400 pcs Duomenų lapas MIC5327-2.8YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TMLF® (1.2x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3266-2
MIC5327-2.8YMT TR
MIC532728YMTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 4-TMLF® (1.2x1.6)
Dabartinis - silpnas (Iq) 35µA Dabartinis - rezultatas 300mA