MIC5326-2.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5326-2.8YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5326-2.8YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4TMLF
Duomenų lapai: MIC5326-2.8YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5326-2.8YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5326-2.8YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5499 pcs Duomenų lapas MIC5326-2.8YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.15V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TMLF® (1.2x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3264-2
MIC5326-2.8YMT TR
MIC532628YMTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-TMLF® (1.2x1.6) Dabartinis - silpnas (Iq) 35µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable