MIC5245-3.3YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5245-3.3YMM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5245-3.3YMM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5245-3.3YMM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
MIC5245-3.3YMM specifikacijos
Dalies numeris MIC5245-3.3YMM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113561 pcs Duomenų lapas MIC5245-3.3YMM.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-MSOP
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA