MIC5245-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5245-3.3YMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5245-3.3YMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5245-3.3YMM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5245-3.3YMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5245-3.3YMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122232 pcs Duomenų lapas MIC5245-3.3YMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5245-3.3YMM TR
MIC5245-3.3YMM TR-ND
MIC5245-3.3YMMTR
MIC5245-3.3YMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-MSOP Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC5245
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5245-3.3YMM
MIC5245-3.3YMM
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP