MIC5213-2.8BC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5213-2.8BC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5213-2.8BC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 80MA SC70-5
Duomenų lapai: MIC5213-2.8BC5-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5213-2.8BC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5213-2.8BC5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 80MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 159424 pcs Duomenų lapas MIC5213-2.8BC5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 80mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija Teeny™
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5213-2.8BC5 TR
MIC5213-2.8BC5 TR-ND
MIC5213-2.8BC5TR
MIC5213-2.8BC5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 80mA SC-70-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 750µA Dabartinis - rezultatas 80mA