MIC5213-2.7YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5213-2.7YC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5213-2.7YC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 80MA SC70-5
Duomenų lapai: MIC5213-2.7YC5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5213-2.7YC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5213-2.7YC5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 80MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180248 pcs Duomenų lapas MIC5213-2.7YC5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 80mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija Teeny™
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5213-2.7YC5 TR
MIC5213-2.7YC5 TR-ND
MIC5213-2.7YC5TR
MIC5213-2.7YC5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 80mA SC-70-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA Dabartinis - silpnas (Iq) 750µA
Dabartinis - rezultatas 80mA Valdymo funkcijos Enable