MIC5206-3.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5206-3.8BMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5206-3.8BMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.8V 150MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5206-3.8BMM-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5206-3.8BMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5206-3.8BMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.8V 150MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 77364 pcs Duomenų lapas MIC5206-3.8BMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5206-3.8BMM TR
MIC5206-3.8BMM TR-ND
MIC5206-3.8BMMTR
MIC5206-3.8BMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA 8-MSOP Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable, Error Flag Bazinės dalies numeris MIC5206
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5206-4.0BMM-TR
MIC5206-4.0BMM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 4V 150MA 8MSOP
Sandelyje: 84221 pcs
parsisiųsti: MIC5206-4.0BMM-TR.pdf
RFQ
MIC5206-3.6YM5-TR
MIC5206-3.6YM5-TR
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Sandelyje: 122305 pcs
parsisiųsti: MIC5206-3.6YM5-TR.pdf
RFQ
MIC5206-3.8BMM
MIC5206-3.8BMM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.8V 150MA 8MSOP