MIC5206-3.6YMM-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5206-3.6YMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5206-3.6YMM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5206-3.6YMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5206-3.6YMM-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88041 pcs Duomenų lapas MIC5206-3.6YMM-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 - Įtampa - įėjimas Up to 16V
Įtampa - suskirstymas 8-MSOP Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Kiti vardai MIC5206-3.6YMM TR
MIC5206-3.6YMM TR-ND
MIC5206-3.6YMMTR
MIC5206-3.6YMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.165V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas MIC5206-3.6YMM-TR
Dažnis - perjungimas Positive Fixed Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.6V 150mA 8-MSOP
apibūdinimas IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP Dabartinis - rezultatas 3.6V