MIC2015-0.5YM6TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2015-0.5YM6TX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2015-0.5YM6TX
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Duomenų lapai: MIC2015-0.5YM6TX.pdf
  • Pranešimas
MIC2015-0.5YM6TX specifikacijos
Dalies numeris MIC2015-0.5YM6TX Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66120 pcs Duomenų lapas MIC2015-0.5YM6TX.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Serija - RDS On (tipas) 70 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Slew Rate Controlled
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA