MIC2014-1.2YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2014-1.2YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2014-1.2YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
Duomenų lapai: MIC2014-1.2YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2014-1.2YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2014-1.2YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94247 pcs Duomenų lapas MIC2014-1.2YM5-TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - RDS On (tipas) 70 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai MIC2014-1.2YM5 TR
MIC2014-1.2YM5 TR-ND
MIC2014-1.2YM5TR
MIC2014-1.2YM5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Sąsaja On/Off Įvesties tipas Non-Inverting
funkcijos Load Discharge Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Bazinės dalies numeris MIC2014