MCP40D18T-503AE/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP40D18T-503AE/LT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP40D18T-503AE/LT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT 7BIT 50K I2C SC-70-6
Duomenų lapai: MCP40D18T-503AE/LT.pdf
  • Pranešimas
MCP40D18T-503AE/LT specifikacijos
Dalies numeris MCP40D18T-503AE/LT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 149243 pcs Duomenų lapas MCP40D18T-503AE/LT.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 155 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai MCP40D18T-503AE/LT-ND
MCP40D18T-503AE/LTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 128 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 Konfigūracija Rheostat