MCP40D18T-104AE/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP40D18T-104AE/LT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP40D18T-104AE/LT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT 7BIT 100K I2C SC-70-6
Duomenų lapai: MCP40D18T-104AE/LT.pdf
  • Pranešimas
MCP40D18T-104AE/LT specifikacijos
Dalies numeris MCP40D18T-104AE/LT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 138443 pcs Duomenų lapas MCP40D18T-104AE/LT.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 155 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kotrų skaičius 128
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6