DSPIC33FJ32GP101-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ32GP101-I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 18SOIC
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ32GP101-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-I/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
378 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ32GP101-I/SO specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ32GP101-I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 48403 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ32GP101-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-I/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 18-SOIC
Greitis 16 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai DSPIC33FJ32GP101ISO Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 13
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 18-SOIC