DSPIC33FJ32GP101-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP101-E/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ32GP101-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ32GP101-E/SS.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-E/SS.pdf
  • Pranešimas
DSPIC33FJ32GP101-E/SS specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ32GP101-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5928 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ32GP101-E/SS.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-E/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 16 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 15 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 6x10b