DSC1124CE1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CE1-100.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1124CE1-100.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1124CE1-100.0000.pdf2.DSC1124CE1-100.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1124CE1-100.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1124CE1-100.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4300 pcs Duomenų lapas 1.DSC1124CE1-100.0000.pdf2.DSC1124CE1-100.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1124
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 42mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1124CE2-100.0000T
DSC1124CE2-100.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL -
Sandelyje: 4229 pcs
parsisiųsti: DSC1124CE2-100.0000T.pdf
RFQ
DSC1124CE1-010.2400
DSC1124CE1-010.2400
apibūdinimas: OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMD
Sandelyje: 88380 pcs
parsisiųsti: DSC1124CE1-010.2400.pdf
RFQ
DSC1124CE1-100.0000T
DSC1124CE1-100.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD