DSC1124CE1-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CE1-050.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1124CE1-050.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 50.0000MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1124CE1-050.0000.pdf2.DSC1124CE1-050.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1124CE1-050.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1124CE1-050.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 50.0000MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5741 pcs Duomenų lapas 1.DSC1124CE1-050.0000.pdf2.DSC1124CE1-050.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1124
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 42mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS