DSC1121CE1-133.3333T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CE1-133.3333T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CE1-133.3333T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CE1-133.3333T.pdf2.DSC1121CE1-133.3333T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121CE1-133.3333T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CE1-133.3333T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5545 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CE1-133.3333T.pdf2.DSC1121CE1-133.3333T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 133.3333MHz
Išsamus aprašymas 133.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS