DSC1121CE1-133.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CE1-133.3333 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CE1-133.3333
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CE1-133.3333.pdf2.DSC1121CE1-133.3333.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
660 pcs
  • Pranešimas
DSC1121CE1-133.3333 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CE1-133.3333 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86621 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CE1-133.3333.pdf2.DSC1121CE1-133.3333.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1121
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 133.3333MHz Išsamus aprašymas 133.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA