DSC1121AI1-025.0000T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121AI1-025.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AI1-025.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121AI1-025.0000T.pdf2.DSC1121AI1-025.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AI1-025.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AI1-025.0000T Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84733 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121AI1-025.0000T.pdf2.DSC1121AI1-025.0000T.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
"Shell" stilius 2.25 V ~ 3.6 V Serija DSC1121
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai AEC-Q100
Polarizacija 6-SMD, No Lead, Exposed Pad Išvestis Enable/Disable
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Gamintojo kodas DSC1121AI1-025.0000T Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas - 1 rezultatas 22mA
Dažnumas 25MHz Išplėstas aprašymas 25MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA