DSC1121AE5-033.8688
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE5-033.8688 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AE5-033.8688
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 33.8688MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121AE5-033.8688.pdf2.DSC1121AE5-033.8688.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AE5-033.8688 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AE5-033.8688 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 33.8688MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5800 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121AE5-033.8688.pdf2.DSC1121AE5-033.8688.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1121
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 33.8688MHz
Išsamus aprašymas 33.8688MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS