DSC1121AE2-156.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE2-156.2500T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AE2-156.2500T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSC 25PPM 6VDFN
Duomenų lapai: 1.DSC1121AE2-156.2500T.pdf2.DSC1121AE2-156.2500T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AE2-156.2500T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AE2-156.2500T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4255 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121AE2-156.2500T.pdf2.DSC1121AE2-156.2500T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1121AE2156.2500T Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA