DSC1121AE2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE2-156.2500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AE2-156.2500
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 156.25MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121AE2-156.2500.pdf2.DSC1121AE2-156.2500.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AE2-156.2500 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AE2-156.2500 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 156.25MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5518 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121AE2-156.2500.pdf2.DSC1121AE2-156.2500.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1121
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS