DSC1102NE1-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102NE1-148.5000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1102NE1-148.5000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVPE
Duomenų lapai: DSC1102NE1-148.5000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC1102NE1-148.5000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1102NE1-148.5000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 57332 pcs Duomenų lapas DSC1102NE1-148.5000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1102
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 148MHz Išsamus aprašymas 148MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 95µA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1102DI5-162.0000
DSC1102DI5-162.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 162.000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 5741 pcs
parsisiųsti: DSC1102DI5-162.0000.pdf
RFQ
DSC1103AE1-075.0000
DSC1103AE1-075.0000
apibūdinimas: OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD