DSC1102DI5-135.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1102DI5-135.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Duomenų lapai: DSC1102DI5-135.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1102DI5-135.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1102DI5-135.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5196 pcs Duomenų lapas DSC1102DI5-135.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 2.25 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 135MHz
Išsamus aprašymas 135MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 2.25 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 85mA