DSC1033DI2-060.0700T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI2-060.0700T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI2-060.0700T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 60.07MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033DI2-060.0700T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI2-060.0700T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI2-060.0700T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 60.07MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5760 pcs Duomenų lapas DSC1033DI2-060.0700T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 60.07MHz
Išsamus aprašymas 60.07MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ)