DSC1033DI2-060.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI2-060.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI2-060.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033DI2-060.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI2-060.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI2-060.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5932 pcs Duomenų lapas DSC1033DI2-060.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 60MHz
Išsamus aprašymas 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1101AE1-002.3000T
DSC1101AE1-002.3000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Sandelyje: 5253 pcs
parsisiųsti: DSC1101AE1-002.3000T.pdf
RFQ
DSC1033DI2-040.0000
DSC1033DI2-040.0000
apibūdinimas: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4726 pcs
parsisiųsti: DSC1033DI2-040.0000.pdf
RFQ
DSC1033DI2-060.0000T
DSC1033DI2-060.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD