DSC1033CE2-074.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE2-074.2500T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CE2-074.2500T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CE2-074.2500T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CE2-074.2500T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CE2-074.2500T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5026 pcs Duomenų lapas DSC1033CE2-074.2500T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 74.25MHz
Išsamus aprašymas 74.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1033CI1-001.0000
DSC1033CI1-001.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 1.0000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 88776 pcs
parsisiųsti: DSC1033CI1-001.0000.pdf
RFQ
DSC1033CE2-074.2500
DSC1033CE2-074.2500
apibūdinimas: OSC MEMS 74.2500MHZ CMOS SMD