DSC1033CE2-048.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE2-048.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CE2-048.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 45.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CE2-048.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CE2-048.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CE2-048.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 45.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3990 pcs Duomenų lapas DSC1033CE2-048.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 48MHz
Išsamus aprašymas 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ)