DSC1004DI1-006.7800T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004DI1-006.7800T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1004DI1-006.7800T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 6.780MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1004DI1-006.7800T.pdf
  • Pranešimas
DSC1004DI1-006.7800T specifikacijos
Dalies numeris DSC1004DI1-006.7800T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 6.780MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5796 pcs Duomenų lapas DSC1004DI1-006.7800T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 ~ 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1004
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 6.78MHz
Išsamus aprašymas 6.78MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1004DC1-050.0000T
DSC1004DC1-050.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4848 pcs
parsisiųsti: DSC1004DC1-050.0000T.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5990 pcs
parsisiųsti: DSC1004DC1-026.0000T.pdf
RFQ
DSC1004DI1-006.7800
DSC1004DI1-006.7800
apibūdinimas: OSC MEMS 6.7800MHZ CMOS SMD