DSC1004DI1-006.7800
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004DI1-006.7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1004DI1-006.7800
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 6.7800MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1004DI1-006.7800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
DSC1004DI1-006.7800 specifikacijos
Dalies numeris DSC1004DI1-006.7800 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 6.7800MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61834 pcs Duomenų lapas DSC1004DI1-006.7800.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 ~ 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1004
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 6.78MHz Išsamus aprašymas 6.78MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA